-10%влевовправо
Поручень у ванну Trento 47475,хром
- Готово до відправки
- Код: 47477
750 ₴
675 ₴
+380 (66) 553-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка для ванної Trento
Ручка використовується у ванній кімнаті, в душовій або в туалеті, як додаткова опора для хворих або людей похилого віку, а також людей з обмеженими можливостями. Виготовлена з нержавіючої сталі з хромованим покриттям і має стильний дизайн, який може поєднуватися із загальним інтер'єром ванної кімнати.
Характеристики:
- колір - хром полірований;
- матеріал - нержавіюча сталь;
- розмір - 300мм;
- тип кріплення - підвісний на дюбелях;
- до комплекту входить набір для кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Поручень/ручка для ванної |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 675 ₴



