
влевовправо
Дозатор для рідкого мила Trento Ermade
- Готово до відправки
- Код: 65234
400 ₴
+380 (66) 553-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Trento Pastore Дозатор рідкого мила
Дозатор рідкого мила – це зручний та практичний аксесуар, який допоможе підтримувати чистоту та гігієну у ванній кімнаті.
Він дозволяє легко та економічно дозувати потрібну кількість мила, уникаючи його зайвої витрати.
Сучасний дизайн стане ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єрного рішення.
Характеристики:
- матеріал - полігума;
- розміри - 72*70*190мм.
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Полірезин |
| Тип управління | Натискне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 7 см |
| Глибина | 7.2 см |
| Об`єм | 250 мл |
- Ціна: 400 ₴




