Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дозатор рідкого мила Trento Zero
Дозатор рідкого мила – це зручний та практичний аксесуар, який допоможе підтримувати чистоту та гігієну у ванній кімнаті.
Він дозволяє легко та економічно дозувати потрібну кількість мила, уникаючи його зайвої витрати.
Сучасний дизайн стане ідеальним доповненням будь-якого інтер'єрного рішення.
Характеристики:
- матеріал - полігума;
- розміри - 80*50*180 мм.
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento Design Studio |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Сірий |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Форма | Циліндрична |
| Матеріал виготовлення | Полірезин |
| Тип управління | Натискне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Ширина | 5 см |
| Глибина | 8 см |
| Об`єм | 200 мл |
- Ціна: 474 ₴





