
влевовправо
Дозатор для рідкого мила Trento Figuro, 0.9 л
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 65379
641 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 553-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дозатор рідкого мила Trento Figuro, 0.9 л, ABS-пластик, білий
Дозатор рідкого мила - це зручний та практичний аксесуар.
Він дозволяє легко та економічно дозувати потрібну кількість мила, уникаючи його зайвої витрати.
Навісний дозатор для рідкого мила кріпиться на стіну завдяки спеціальним кріпленням.
Сучасний дизайн стане ідеальним доповненням будь-якого інтер'єрного рішення.

Характеристики:
- матеріал - пластик;
- колір - білий;
- розміри - 100*120*245 мм;
- тип кріплення - навісний.
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Овальна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Натискне |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 12 см |
| Глибина | 10 см |
| Об`єм | 900 мл |
- Ціна: 641 ₴




