
влевовправо
Етажерка ARINO 5 полиці 35X51X120 сталь, чорний
- В наявності
- Код: 64340
2 608 ₴
+380 (66) 553-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративний стелаж Arino, 5 полиці, 35х51х156 см, сталь, чорний
Декоративний стелаж з трьома полицями - стильний та практичний елемент меблів.
Він не тільки дозволяє більш практично використовувати кути кімнати, але й доповнить будь-який інтер'єр.
Завдяки його сучасному дизайну та функціональності, Ви зможете організувати простір надавши кімнаті затишок та стиль.
Сучасний дизайн стане ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єрного рішення.
Характеристики:
- матеріал - нержавіюча сталь\пластик;
- колір - чорний;
- розміри - 360х510х1560 мм.
Великій вибір етажерок на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arino |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість ярусів етажерки | 5 |
| Покриття | Анодоване |
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип тумби | кутова |
| Тип етажерки | кутова |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Висота етажерки | 1560 мм |
| Глибина етажерки | 360 мм |
| Ширина етажерки | 510 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Корпус (каркас) етажерки | Метал |
| Полиці етажерки | пластик |
- Ціна: 2 608 ₴



