
влевовправо
Диспенсер для рулонного туалетного паперу Trento,чорний
- Готово до відправки
- Код: 64580
840 ₴
+380 (66) 553-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Pаздатчік туалетного паперу Trento
Диспенсер для рулонного туалетного паперу – це невід'ємний аксесуар для кожної туалетної кімнати. Перевагами товару є простота в експлуатації, надійність конструкції та забезпечення високого рівня гігієни. Підходить для використання стандартних рулонів.
Сучасний дизайн стане ідеальним доповненням будь-якого інтер'єрного рішення.
Характеристики:
- матеріал - абс-пластик;
- колір - чорний;
- розміри - 280х270х130 мм;
- тип кріплення - навісний.
Великій вибір диспенсерів та роздатчиків туалетного паперу на нашому сайті
https://spk-dom.com.ua/ua/g89006849-dispensery-razdatchiki-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Чорний |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диспенсери і роздавальники для туалетного паперу | Діспенсер для туалетного паперу |
- Ціна: 840 ₴



