
влевовправо
Органайзер для дрібниць МВМ FH-44 BLACK/WOOD
- Готово до відправки
- Код: FH-44 BLACK/WOOD
330 ₴
+380 (66) 553-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОРГАНАЙЗЕР FH-44
Практична річ та корисний аксесуар для Вашої оселі. Органайзер для зберігання дрібниць МВМ MY HOME прикрасить інтер’єр та допоможе навести лад в домі.
Виготовлений з якісного поліпропілену, доповнений бамбуковими перегородками.
Має стильний сучасний вигляд та зручну будову.
Простий у догляді, легко миється.

Органайзер можна наповнити косметикою, засобами гігієни, канцелярським начинням, аксесуарами до гаджетів чи будь-чим іншим.
Розмір
170х135х95 мм
Матеріал
Поліпропілен, бамбук
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для дрібниць |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість відділень | 5 |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Виробник | МВМ |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість органайзерів | 1 |
- Ціна: 330 ₴




