
влевовправо
Ящик для зберігання MVM FH-24 XL T Прозорий
- Готово до відправки
- Код: FH-24 XL T
700 ₴
+380 (66) 553-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик для зберігання MVM FH-24
Чудовий помічник в організації домашнього простору. Ящик для зберігання MVM допоможе підтримувати порядок в будинку та швидко знаходити потрібні речі.
Довговічний, виготовлений з надійних матеріалів, органайзер, оснащений зручними ручками, завдяки яким його можна легко переносити, не звільняючи від вмісту.
Універсальний ящик підійде для зберігання продуктів, спецій, канцелярського начиння, дитячих іграшок, косметики та будь-чого іншого.
369х298х178 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шухляда |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Висота | 147 мм |
| Виробник | MVM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ручки | Є |
- Ціна: 700 ₴











