
влевовправо
Тримач паперових рушників на кухню Arino,мармур
- Готово до відправки
- Код: 61463
398 ₴
+380 (66) 553-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримач паперових рушників Arino, білий мармур
Сучасну кухню неможливо уявити без наявності у ній паперових рушників. Їх використання значно спрощує життя. Тримач паперових рушників допоможе вам організувати простір на Вашій кухні, забезпечуючи затишок та порядок. Сучасний дизайн стане ідеальним доповненням будь-якого інтер'єрного рішення.
Характеристики:
- матеріал - полігума/нержавіюча сталь;
- колір - білий мармур;
- розміри - 320х150х150 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для паперових рушників |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розміщення рулону | Вертикальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 320 мм |
| Виробник | Arino |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 398 ₴



