
Йоржик для унітаза Trento Bene білий
- Готово до відправки
- Код: 59116
655 ₴

Йоржик для унітаза Trento Bene-білий.
Йоржик для унітаза Trento Bene в процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд із часом.
Зроблено з доломіту, що забезпечує його високу якість, надійність і довговічність.
Класичний білий колір, вишукана простота та оригінальність роблять цей аксесуар незамінною деталлю в будь-якому інтер'єрі.
Комплектується синтетичним йоржиком і матовою колбою.
Дизайн ершика для унітаза продуманий до дрібниць, він має унікальний дизайн і добре виділятиметься серед інших аксесуарів ванної кімнати.
Комплектація:
• Колба
• Щітка з ручкою
95*95*355мм
Великій вибір йоршиків у нас на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Ні |
| Матеріал ручки | метал |
| Матеріал підставки | Полістоун |
| Ширина підставки | 95 мм |
| Висота підставки | 95 мм |
| Загальна висота | 355 мм |
| Колір | Білий |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 655 ₴



