Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Arino Argento серебро Йоржик для унітаза.
Йоржик для унітаза Arino Argento в процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд із часом.
Комплектується акриловою колбою і йоржиком.
Йоржик являє собою знімну щітку із синтетичним ворсом і гладку металеву ручку з кришкою.
Це витончений аксесуар Серія Argento підійде для Вашої ванної кімнати, адже він гарний і зручний у прибиранні.
85*85*365 мм.
Великій вибір йоршиків у нас на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Ні |
| Матеріал ручки | метал |
| Ширина підставки | 85 мм |
| Висота підставки | 85 мм |
| Загальна висота | 365 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Срібло |
| Виробник | Arino |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 320 ₴



