
Відро для сміття сортувальне з кришкою і педаллю Trento подвійне 15 + 15 літрів.
- Готово до відправки
- Код: 58504
2 190 ₴

Відро для сміття сортувальне з кришкою і педаллю Trento подвійне 15 + 15 літрів.
Відро для сортування сміття має стильний зовнішній вигляд, це дає змогу розміщувати його в сучасному просторі. Тепер розділення відходів не створюватиме незручностей.
Відро в процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд згодом, оскільки виготовлене з високоякісної неіржавкої сталі й абс-пластику, який вирізняється міцністю та стійкістю до впливу зовнішніх чинників.
Нижня основа відра має гумове ущільнення.
Завдяки ефекту Slow Motion кришка відра закривається плавно й безшумно.
Це необхідний аксесуар підійде для Вашого будинку, адже він лаконічно красивий і компактний.
Зручна педаль для відкриття кришки забезпечує зручність в експлуатації.
Кришка з натискною частиною для відкривання щільно прилягає до відра.
Чудова фіксація для сміттєвих пакетів спростить експлуатацію
Призначена для домашнього та громадського користування.
360*410*480 мм.
Великій вибір відерць для сміття на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 30 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 480 мм |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кошика | Для сміття |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Наявність педалі | Так |
| Тип встановлення | Підлогова |
- Ціна: 2 190 ₴


