
Дозатор для рідкого мила Arino Black Mood чорний
- Готово до відправки
- Код: 58195
258 ₴

Дозатор для рідкого мила Arino Black Mood чорний.
Дозатор для рідкого мила Black Mood в процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд із часом.
Виготовлений із пластику високої якості.
Виготовлений у чорному кольорі. Допоможе завершити декорування Вашої ванної кімнати, а також додасть максимум комфорту та функціональності.
Помпа дозатора має плавний хід і під час використання роздає рідке мило рівними порціями, не переливаючи його після натискання.
Аксессуар має класичну прямокутну форму, підійде для Вашої ванної кімнати, адже він гарний і зручний.
Завдяки цьому дозатору Ви та ваші діти із задоволенням будете мити руки.
Може також використовуватися і для роздавлення кремів для рук, кремів для засмаги, зволожувальних олій для тіла, лосьйонів, гелів для душу, дезінфікувальних засобів.
76*97*130 мм.
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arino |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Чорний |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Ширина | 10 см |
| Глибина | 8 см |
| Об`єм | 200 мл |
- Ціна: 258 ₴



