
Тримач для туалетного папіру Trento хром полірований
- Готово до відправки
- Код: 34921
442 ₴

Паперова пам'ять Trento хром полірована.
Паперова програма в процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд згодом, оскільки виготовлений із високоякісної сталі.
Зручне настінне кріплення. До набору входить комплект монтажу.
Виготовлений із високоякісної сталі, яка не боїться вологи та не іржавіє. Він компактний, що дає змогу розмістити його досить зручно для користування. Монтаж не зажадає спеціальних навичок.
Дизайн універсальний і добре поєднуватиметься з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
Комплектація
• Комплект для монтажу
• Паперова пам'ять
120*120*125 мм
Великій вибір тримачей та роздатчиків для туалетного паперу на нашому сайті
https://spk-dom.com.ua/ua/g89006849-dispensery-razdatchiki-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Наявність кришки | Так |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 125 мм |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 442 ₴






