-7%Відро для сміття Arino з педаллю 5л полірована нержавіюча сталь
- В наявності
- Код: 10201
632 ₴
587,76 ₴

Відро для сміття Arino з педаллю 5л полірована нержавіюча сталь.
Стильне і практичне відро для сміття допоможе підтримувати чистоту і порядок. Кришка забезпечує акуратний зовнішній вигляд і виключає розповсюдження неприємних запахів.
Відро оснащено зручною педаллю, що також служить для підтримки чистоти і комфортного використання. Натискаючи ногою на педаль відпадає необхідність стосуватися кришки, що не тільки гігієнічно, але і дуже практично у випадку, якщо у вас зайняті руки.
Металева прогумована педаллю для відкривання кришки і внутрішня додаткова пластикова ємність з ручкою. Нижня основа відра має гумове ущільнення.
Виріб виготовлений з довговічних матеріалів - з високоякісної полірованої нержавіючої сталі, які допускають використання у вологих приміщеннях, відро також дуже легко мити.
Не забудемо згадати і про чудовому дизайні відра, який робить модель органічним елементом інтер'єру, виконаного в класичному або сучасному стилі.
205*260*265
Комплектація:
• Відро з педаллю
• Кришка
• Внутрішнє відро
Поради по догляду.
Внутрішньо пластикове відро рекомендується обробляти дезінфікуючими побутовими засобами раз в тиждень. Саме ж відро не рідше ніж раз на місяць.
Великій вибір відерць для сміття на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Циліндрична |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 205 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 265 мм |
| Виробник | Arino |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Наявність педалі | Так |
| Тип встановлення | Підлогова |
- Ціна: 587,76 ₴



