-7%Відро для сміття Arino з педаллю 3 л хром матовий
- В наявності
- Код: 1302
443 ₴
411,99 ₴

Відро для сміття Arino з педаллю 3 л хром матовий.
Стильне та практичне відро для сміття допоможе підтримувати чистоту та лад. Кришка забезпечує акуратний зовнішній вигляд і запобігає поширенню неприємних запахів.
Відро обладнане зручною педаллю, що також слугує для підтримання чистоти та комфортного використання. Натискаючи ногою на педаль, відпадає необхідність торкатися кришки, що не тільки гігієнічно, але й дуже практично в разі, якщо у вас зайняті руки.
Виріб виготовлений із довговічних матеріалів, які допускають використання у вологих приміщеннях, також відро дуже легко мити. Не забудемо згадати й про чудовий дизайн відра, який робить модель органічним елементом інтер'єру, зробленого в класичному або сучасному стилі.
Параметры:
• Тип — підлогове;
• Відро та кришка — сатинована неіржавка сталь;
• Педаль — металева, прогумована;
• Відкривання — під час натискання на педаль;
• Внутрішнє пластикове відро з ручкою;
• Нижня основа відра має гумове ущільнення.
170*230*260 мм.
Поради щодо догляду.
Внутрішнє пластикове відро рекомендується обробляти дезінфікувальними побутовими засобами раз на тиждень. Саме відро не рідше ніж раз на місяць.
Великій вибір відерць для сміття на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Циліндрична |
| Об`єм | 3 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 260 мм |
| Виробник | Arino |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Наявність педалі | Так |
| Тип встановлення | Підлогова |
- Ціна: 411,99 ₴



