-7%Відро для сміття Trento з педаллю Slow Motion квадратне 5 л неіржавка сталь
- В наявності
- Код: 56031
1 136 ₴
1 056,48 ₴

Відро для сміття Trento з педаллю Slow Motion квадратне з пластиковою кришкою 5 літрів неіржавка сталь.
Стильне та практичне відро для сміття допоможе підтримувати чистоту та лад.
Кришка забезпечує акуратний зовнішній вигляд і запобігає поширенню неприємних запахів.
Відро обладнане зручною педаллю, що також слугує для підтримання чистоти та комфортного використання.
Натискаючи ногою на педаль, відпадає необхідність торкатися кришки, що не тільки гігієнічно, але й дуже практично в разі, якщо у вас зайняті руки.
Виріб виготовлений із довговічних матеріалів, які допускають використання у вологих приміщеннях, також відро дуже легко мити.
Відро в процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд згодом.
Не забудемо згадати й про чудовий дизайн відра, який робить модель органічним елементом інтер'єру, зробленого в класичному або сучасному стилі.
Обладнане міцною педаллю, знімне внутрішнє відро для легкого видалення сміття, кришка має функції плавного безшумного закриття — функція Slow Motion.
214*230*290 мм.
Великій вибір відерць для сміття на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 214 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 290 мм |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Наявність педалі | Так |
| Тип встановлення | Підлогова |
- Ціна: 1 056,48 ₴


