
Роздатчик складаних паперових рушників Arino.
Виготовлений з ABC-пластику. Він акуратно зібраний. Лицьова кришка роздавача прозора, що дає змогу легко контролювати рівень наявності паперових рушників. Доступ до рушників обмежений, роздавальник замикається на ключ. Монтаж роздавальника не потребує спеціальних навичок. Місткість 250-300 аркушів.
Призначений для паперових рушників Z-складання.
130*260*262 мм.
Дизайн роздавальника складаних паперових рушників Arino універсальний і добре поєднуватиметься з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
Комплектація
• Корпус роздавальника
• Монтажна планка до стіни
• Кріпильний набір
• Ключ
Великій вибір диспенсерів та роздатчиків паперу на нашому сайті
https://spk-dom.com.ua/ua/g89006849-dispensery-razdatchiki-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arino |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Синій |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диспенсери і роздавальники для туалетного паперу | Діспенсер для паперових рушників |
- Ціна: 995 ₴





