
Роздавальник складаних паперових рушників Trento білий/хром
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 46649
1 856 ₴
Показати оптові ціни
Роздавальник складаних паперових рушників Trento білий.
Виготовлений з abs пластику. На лицьовій стороні роздавальника передбачено віконце контролю рівня наявності паперових рушників. Кришка закривається на ключ. Монтаж роздавальника не вимагає спеціальних навичок. Місткість 250-300 аркушів.
105*230*297
Дизайн роздавальника складаних паперових рушників Trento універсальний і буде добре поєднуватися з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
Комплектація
• Корпус роздавальника
• Монтажна планка до стіни
• Кріпильний набір
• Ключ
Великій вибір диспенсерів та роздатчиків паперу на нашому сайті
https://spk-dom.com.ua/ua/g89006849-dispensery-razdatchiki-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Тип управління | Механічне |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диспенсери і роздавальники для туалетного паперу | Діспенсер для паперових рушників |
- Ціна: 1 856 ₴





