
Йоржик для унітаза Arino пластик, хром полірований.
Комплектується йоржиком і пластиковою колбою на підставці. Йоржик являє собою знімну щітку із синтетичним ворсом і зручну полімерну ручку, пофарбовану під метал. Колба надійно фіксується в тримачі.
Дизайн ершика Arino універсальний і добре поєднуватиметься з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
Комплектація:
• Колба
• Металева підставка
• Щітка з ручкою
• Підставка для колби — сталевий дріт 6 мм
• Колба — білий матовий пластик
• Ручка — сріблястий пластик, довжина 23 см
• Щітка — поліетилен, висота — 95 мм, діаметр — 75 мм, біла
• 100*125*370 мм.
Поради щодо догляду.
Заміна щітки йоржика має здійснюватися не рідше ніж раз на два місяці.
Обов'язково раз на тиждень йоржик потрібно обробляти дезінфікувальними розчинами.
Наприклад: оцет, спирт, побутові хлоровмісні розчини, побутові розчини або засоби, призначені для дезінфекції приміщень.
Великій вибір йоршиків у нас на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Ні |
| Матеріал ручки | метал |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Діаметр підставки | 100 мм |
| Висота підставки | 125 мм |
| Загальна висота | 370 мм |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Arino |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 248 ₴





