
Йоржик для унітаза Arino B1041 , сталевий із пластиковим дном, хром полірований.
Йоржик для унітаза підлоговий у процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд із часом.
Стильний і сучасний аксесуар для ванної кімнати. Виготовлений із високоякісної сталі. Стійке гальванічне покриття не піддається впливу вологи та корозії, що забезпечує його надійність і довговічність. До комплекту входить металева колба з кришкою, внутрішня пластикова колба та щітка з металевою ручкою.
100*100*425 мм.
Поради щодо догляду.
Заміна щітки йоржика має здійснюватися не рідше ніж раз на два місяці. Обов'язково раз на тиждень йоржик потрібно обробляти дезінфікувальними розчинами. Наприклад: оцет, спирт, побутові хлоровмісні розчини, побутові розчини або засоби, призначені для дезінфекції приміщень.
Великій вибір йоршиків у нас на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Так |
| Матеріал ручки | метал |
| Матеріал підставки | метал |
| Діаметр підставки | 100 мм |
| Висота підставки | 100 мм |
| Загальна висота | 425 мм |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Arino |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 340 ₴





