
Йоржик підвісний Trento Sanitary Ware неіржавка сталь
- Готово до відправки
- Код: 51369
972 ₴

Йоржик підвісний Trento Sanitary Ware, неіржавка сталь.
Йоржик для унітаза підвісний у процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд із часом.
Стильний і сучасний аксесуар для ванної кімнати.
Металева колба з кришкою робить його використання гігієнічнішим. Якісне покриття забезпечує надійність і стійкість до механічних пошкоджень.
Лаконічна форма, оригінальний дизайн і класичне хромоване забарвлення конструкції матимуть гарний вигляд у санвузлах, виготовлених у сучасному стилі, у поєднанні з такими ж аксесуарами.
Можливість кріплення йоржика на стіну збільшує функціональність і полегшує прибирання у ванній.
До комплекту входить монтажна планка, колба з тримачем, внутрішня пластикова колба, щітка з ручкою та кріпильний набір.
• Колба з тримачем до стіни та ручка — сатинована неіржавка сталь;
• Внутрішня колба — білий пластик;
• Ручка — з кришкою, довжина 41 см;
• Щітка — поліетилен, висота — 95 мм, діаметр — 75 мм, біла;
• 90*120*515.
Великій вибір йоршиків у нас на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Настінний |
| Наявність кришки | Так |
| Матеріал ручки | метал |
| Матеріал підставки | Нержавіюча сталь |
| Довжина підставки | 120 мм |
| Діаметр підставки | 90 мм |
| Загальна висота | 515 мм |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 972 ₴


