
Вішалка для рушників одинарна Trento Planet хром
- Готово до відправки
- Код: 55320
1 080 ₴

Trento Planet Вішалка одинарна, хром.
Вішалка одинарна Trento Planet полегшує організацію простору та розміщення рушників у ванній кімнаті або кухні. Класичний дизайн і хромоване забарвлення ідеально впишуться в будь-яке інтер'єрне рішення. Неіржавка сталь і захисне гальванічне покриття забезпечують надійність і довговічність виробу. Легкість монтажу дає змогу зробити його самостійно. Матиме гармонійний вигляд у поєднанні з аксесуарами з тієї ж серії. Кріпильний набір входить до комплектації виробу.
52*70*580 мм.
Міжцентрова відстань 535 мм.
Зверніть увагу, що в нашому інтернет-магазині ви можете купити всі предмети із Серії Planet:
- круг
- Тримач паперу та паперотримач із кришкою
- вішалка одинарна
- ёршик
- крючок
- мильниця
— дозатор для рідкого мила
- стакан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Італія |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 52 мм |
| Колір покриття | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | хром полірований |
| Тип кріплення | Підвісний на дюбелях |
- Ціна: 1 080 ₴


