
Тримач для туалетного папіру Trento Planet хром
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 55316
676 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 553-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримач паперу Trento Planet хром.
Тримач паперу корисний аксесуар, що забезпечує додатковий комфорт при відвідуванні санвузла.
Виготовлений з нержавіючої сталі, тримач стійкий до корозії та підвищеної вологості повітря в приміщенні.
Сучасний дизайн моделі, представлено в трендовому кольорі полірований хром, що доповнить інтер’єр приміщення.
Характеристики тримача паперу Trento Planet:
- Ширина – 52;
- Висота – 70;
- Глибина – 177.
Тримач паперу на круглій розеті, має зручний принцип кріплення на дюбелях, а його встановлення не потребує особливих навичок.
Великій вибір тримачей та роздатчиків для туалетного паперу на нашому сайті
https://spk-dom.com.ua/ua/g89006849-dispensery-razdatchiki-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Наявність кришки | Ні |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина | 177 мм |
| Висота | 70 мм |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диспенсери і роздавальники для туалетного паперу | Тримач туалетного татару |
- Ціна: 676 ₴



