
Тримач туалетного папіру з кришкою Trento Planet хром.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 55315
770 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 553-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримач туалетного паперу Trento Planet, хром
Паперотримач – це корисний аксесуар, призначений для зручного та гігієнічного зберігання рулону туалетного паперу в ванній кімнаті, забезпечуючи при цьому легкий доступ до нього та підтримуючи порядок в туалеті.
Наявність захисної кришки захищає папір від потрапляння рідини та розкисання.
Характеристики:
- матеріал – нержавіюча сталь;
- колір – хромований;
- розміри – 145х140х60 мм;
- тип кріплення – підвісний на дюбелях;
- в комплект входить набір для кріплення.
Великій вибір тримачей та роздатчиків для туалетного паперу на нашому сайті
https://spk-dom.com.ua/ua/g89006849-dispensery-razdatchiki-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Наявність кришки | Так |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 60 мм |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 770 ₴



