Новинка

Дозатор для рідкого мила Trento Soft Touch білий
- Готово до відправки
- Код: 56175
271 ₴
+380 (66) 553-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Trento дозатор для рідкого мила.
Цей аксессуар підійде і для Вашої ванної кімнати, адже він лаконічний і зручний. Завдяки цьому дозатору Ви та ваші діти із задоволенням будите мити руки.
- Тип товару: дозатор рідкого мила
- Способ монтажа: без монтажа
- Матеріал: АBS-пластик
- Тип встановлення: настільний
- 80х168х68 мм.
- Об'єм: 200 мл
- Колір: білий
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Білий |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16.8 см |
| Ширина | 6.8 см |
| Глибина | 8 см |
| Об`єм | 200 мл |
- Ціна: 271 ₴


