
Косметичне дзеркало кругле біле Trento
- Готово до відправки
- Код: 33497
700 ₴

Дзеркало косметичне Trento біле, кругле.
Косметичне дзеркало для ванної кругле настільне Trento (біле) відмінно підійде не тільки для ванної кімнати, але і зручно зможе розміститися у Вашій спальні, адже його невибагливий дизайн, функціональність і невеликий розмір роблять його універсальним помічником у Вашому домі. Виконаний у білому кольорі. Одна із сторін має збільшувальне дзеркало х3.
Для зручності використання ніжка дзеркала може обертатися.
Дизайн дзеркала на підставці універсальний і буде добре поєднуватися з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
Комплектація:
• Дзеркало
140*190*275 мм.
Поради по догляду.
Будьте уважні купуючи різні засоби для миття стекол. Найчастіше застосування таких засобів, особливо дешевих, призведе до появи каламутній плівки і розлучень на поверхні скла або дзеркала. Які потім буде дуже проблематично видалити. Для того щоб дзеркала у Вашому домі завжди були чистими і виблискували можна використовувати старий дідівський спосіб. Протирайте скляні поверхні і дзеркала спиртом або горілкою. Так само зверніть увагу, що Ви протираєте ваше дзеркало - це теж важливо. Для цих цілей краще придбати спеціальні ганчірочки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Збільшення | 3 х |
| Підставка в комплекті | Так |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 275 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
- Ціна: 700 ₴





