
Дзеркало у ванну кімнату з LED-підсвіткою Arino
- В наявності
- Код: 49348
2 200 ₴

Дзеркало з підсвіткою Arino у ванну кімнату.
Дзеркало косметичне підвісне Arino стане незамінним аксесуаром у вашій ванній кімнаті або біля туалетного столика. Дзеркало двостороннє, одна зі сторін збільшувальна. Спеціальна LED-підсвітка з обох боків робить його ще стильнішим і полегшує використання. Універсальний дизайн і хромована обробка ідеально впишуться в будь-який інтер'єр ванної. Діаметр дзеркала — 155 мм. Підсвічування працює від 4 батарейок.
40*275*295 мм.
Поради щодо догляду.
Будьте уважні, купуючи різні засоби для миття скла. Найчастіше застосування таких засобів, особливо дешевих, призведе до появи мутної плівки та розводів на поверхні скла або дзеркала. Які потом будуть дуже проблематично видалити. Для того, щоб дзеркала у Вашому домі завжди були чистими та блискучими, можна використовувати старий дідівський спосіб. Протирайте скляні поверхні та дзеркала спиртом або горілкою. Також зверніть увагу, чим Ви протираєте ваше дзеркало — це теж важливо. Для цього краще придбати спеціальні ганчірки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Кругла |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Хромований |
| Колір покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 275 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Висота | 40 мм |
- Ціна: 2 200 ₴



