
влевовправо
Тримач для туалетного паперу з пластику клеючий МВМ ВР-16ч
- Готово до відправки
- Код: BP-16 WHITE/BLACK
800 ₴
+380 (66) 553-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МВМ Паперотримач
Тримач туалетногу паперу МВМ виготовлений із високоякісного пластику з захисним покриттям, завдяки чому виріб надійно в експлуатації та не схильний до впливу вологи.
Компактний розмір дає змогу помістити його в будь-якому зручному місці.
Простий монтаж не потребує спеціальних навичок. Матиме гармонійний вигляд з аксесуарами, виготовленими в тому ж стилі.
Легко клеїться до будь-якої поверхні
Великій вибір тримачей та роздатчиків для туалетного паперу на нашому сайті
https://spk-dom.com.ua/ua/g89006849-dispensery-razdatchiki-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кріплення | Двосторонній скотч |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Наявність кришки | Так |
| Підставка для освіжувача | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Висота | 210 мм |
| Виробник | MVM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диспенсери і роздавальники для туалетного паперу | Тримач туалетного татару |
- Ціна: 800 ₴











