
Trento Scirocco Йоршик для унітаза підвісний, нержавіюча сталь
Йоршик підвісний Trento Scirocco виготовлений з високоякісної неіржавкої сталі.
Стійке гальванічне покриття не піддається впливу вологи та корозії, що забезпечує його надійність і довговічність.
До комплекту входить металева щітка з металевою ручкою.
Йоршик підвісний, подвійне кріплення на дюбелях.
Міжцентрова відстань 30 мм.
Йоршик для унітазу Trento Scirocco процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд із часом.
Це витончений аксесуар Серія Scirocco підійде для Вашої ванної кімнати, адже він гарний і зручний у прибиранні.
93*110*375 мм
Великій вибір йоршиків на нашому сайті
https://spk-dom.com.ua/ua/g89006389-yorshiki-dlya-unitaza
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Настінний |
| Наявність кришки | Ні |
| Матеріал ручки | метал |
| Матеріал підставки | метал, Пластик |
| Ширина підставки | 110 мм |
| Висота підставки | 93 мм |
| Загальна висота | 375 мм |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 842 ₴




