-7%влевовправо
Йоршик для унітазу Trento Vintage Silver
- В наявності
- Код: 46291
404 ₴
375,72 ₴
+380 (66) 553-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Trento Vintage Silver Йоршик для унітазу покриття soft touch.
Йоршик підлоговий для унітаза Trento Vintage Silver в процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд із часом.
Комплектується акриловою колбою, підлоговим кріпленням і йоржиком. Йоржик являє собою знімну щітку із синтетичним ворсом і гладку металеву ручку з кришкою.
Це витончений аксесуар Серія Vintage Silver підійде для Вашої ванної кімнати, адже він гарний і зручний у прибиранні.
102*112*405мм
Великій вибір йоршиків на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Ні |
| Матеріал ручки | метал |
| Матеріал підставки | метал, Пластик |
| Ширина підставки | 102 мм |
| Висота підставки | 112 мм |
| Загальна висота | 405 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Сатин |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 375,72 ₴



