
Дозатор для рідкого мила Trento Vintage Silver
- Готово до відправки
- Код: 46289
256 ₴

Настільний дозатор рідкого мила, необхідний і найчастіше використовуваний елемент у кожній ванній кімнаті. У цьому разі він ще й надзвичайно гарний, екстравагантний і, що найголовніше, якісно виготовлений. Колба виготовлена з акрилу, пофарбована в колір Silver.
Дозатор рідкого мила Trento Vintage зможе гармонійно поєднуватися з іншими аксесуарами у Вашій ванній кімнаті, він точно зробить Ваше життя комфортним і простішим.
Дозатор для рідкого мила Trento Vintage Silver у процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд згодом.
Це витончений аксесуар Серія Vintage Silver підійде для Вашої ванної кімнати, адже він гарний і зручний. Завдяки цьому дозатору Ви та ваші діти із задоволенням будете мити руки.
73*88*165мм
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Сріблястий |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Форма | Циліндрична |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16.5 см |
| Ширина | 8.8 см |
| Глибина | 7.3 см |
| Об`єм | 200 мл |
- Ціна: 256 ₴



