-7%Йоржик для унітаза Trento Rattan Ivory
- В наявності
- Код: 50548
430 ₴
399,90 ₴

Trento Rattan Ivory Йоржик для унітаза.
Йоржик для унітаза Trento Rattan Ivory процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд із часом.
Йоржик для унітаза Trento Rattan Ivory входить до набору аксесуарів Trento Rattan. Усі елементи набору виготовлені з високоякісного пластику та представлені в білому або шоколадному кольорах. Незвичайний плетений дизайн і універсальні забарвлення підкреслять унікальність інтер'єру та створять затишок у ванній кімнаті.
Це витончений аксесуар Серія Rattan Ivory підійде для Вашої ванної кімнати, адже він гарний і зручний у прибиранні.
115*115*400 мм
Зверніть увагу, що в нашому інтернет-магазині ви можете купити всі предмети із Серії Rattan Ivory:
- мильниця
— дозатор для рідкого мила
- склянка для щіток
- стакан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Італія |
| Загальна висота | 400 мм |
| Ширина підставки | 115 мм |
| Висота підставки | 115 мм |
| Колір | Білий |
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | абс-пластик |
| Матеріал ручки | Багатокомпонентний |
| Основні атрибути | |
| Тип | йоршик для унітазу з колбою |
| Форма | Циліндрична |
| Тип управління | Механічне |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
- Ціна: 399,90 ₴



