
Дозатор для рідкого мила Trento Rattan Ivory
- Готово до відправки
- Код: 50546
223 ₴

Trento Rattan Ivory дозатор для рідкого мила.
Дозатор для рідкого мила Trento Rattan Ivory в процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд із часом.
Це витончений аксесуар Серія Rattan Ivory підійде для Вашої ванної кімнати, адже він гарний і зручний.
Завдяки цьому дозатору Ви та ваші діти із задоволенням будете мити руки.
Дозатор рідкого мила Trento Rattan Ivory входить до набору аксесуарів Trento Rattan.
Усі елементи набору виготовлені з високоякісного пластику та представлені в білому або шоколадному кольорах.
Незвичайний плетений дизайн і універсальні забарвлення підкреслять унікальність інтер'єру та створять затишок у ванній кімнаті.
75*75*175 мм
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Форма | Прямокутна |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 см |
| Ширина | 7 см |
| Глибина | 7 см |
| Об`єм | 200 мл |
- Ціна: 223 ₴



