
влевовправо
Органайзер настольный MVM FH-19 бело-серый
- В наличии
- Код: FH-19 WHITE/GRAY
500 ₴
+380 (66) 553-11-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ОРГАНАЙЗЕР УНІВЕРСАЛЬНИЙ FH-19
Зручний настільний органайзер для серветок та інших дрібниць з підставкою для гаджетів.
Він не займає багато місця, тому підходить для розміщення на журнальних столиках, приліжкових тумбах, робочих столах. Доречним буде розміщення у вітальні, на кухні, у ванній кімнаті та інших місцях.
Легко миється та не потребує особливого догляду.
Підходить для зберігання серветок, канцелярії, косметики та інших дрібниць.
Для побутового використання за температури від -5°С до +50°С
Сам органайзер виготовлений з поліпропілену та має антиковзне покриття.
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Универсальное |
| Материал | Полиэстер |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 16 см |
| Высота | 12 см |
| Производитель | МВМ |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Біло-сірий |
- Цена: 500 ₴







