-7%Відро з кришкою та педаллю 12 л Trento Slow Motion хром поліроване
- Готово до відправки
- Код: 37954
1 400 ₴
1 302 ₴

Відро 12 л з к ришкою та педаллю Trento Slow Motion, хром поліроване.
Відро для сміття з педаллю Trento для сміття виготовлене з високоякісної неіржавкої стал та пластикуі.
Має класичну циліндричну форму.
Метал покритий хромуванням.
Відро обладнане металевою прогумованою педаллю для відкривання кришки та внутрішньою додатковою пластиковою ємністю з ручкою.
Нижня основа відра має гумове ущільнення.
Дизайн відра для сміття Slow Motion універсальний і добре поєднуватиметься з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
Комплектація
• Відро з педаллю
• Кришка
• Внутрішнє відро
255*340*385 мм.
Великій вибір відерць для сміття на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Циліндрична |
| Об`єм | 12 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 385 мм |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Наявність педалі | Так |
| Тип встановлення | Підлогова |
- Ціна: 1 302 ₴


